Városlista
2026. június 27, szombat - László

Hírek

2011. Szeptember 15. 14:25, csütörtök | Belföld
Forrás: HírTV

Napközben is változott a benzin ára

Napközben is változott a benzin ára

Napközben is változtatják az árat az M1-es autópálya melletti benzinkutakon. Volt olyan napszak, amikor a 95-ös ára a táblán átlépte az évek óta emlegetett legmagasabb, 400 forintos lélektani határt.

Győrnél 399 forint, Hegyeshalomnál 403 forint is volt az üzemanyag ára. Szerdán nemcsak a benzin, hanem a gázolaj ára is 5 forinttal drágult, a dízel literje 376, a 95-ösé 391 forint körül mozog. De mint ahogy azt a fenti példa igazolja, az egyes töltőállomásokon akár 20 forintos eltérés is lehet. Múlt héten 7 és 5 forinttal emelkedett az üzemanyagok ára. (pr)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld

Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág

A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben

2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld

Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is

Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa

2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld

V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él

\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -

2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld

Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján

Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.