Hírek
2021. Június 30. 17:09, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Mintegy 17 ezer doboz cigarettát találtak Újkenézen
Mintegy 17 ezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Újkenézen - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint a 23 millió forint értékű, különféle márkájú és fajtájú cigarettát egy ingatlanban találták meg.
A pénzügyőrök az ellenőrzés közben a garázs felől sűrű, fekete füstre lettek figyelmesek. Mint kiderült, a csempész próbálta meg elégetni a cigarettát.
Miután a tüzet eloltották, az ingatlan tulajdonosát előállították, ellene a NAV munkatársai költségvetési csalás bűntett elkövetésének gyanúja miatt feljelentést tettek, a cigarettát pedig lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 08. 10:00, péntek | Belföld
Magyar Péter meghívta Magyarországra Giorgia Melonit
Magyar Péter Rómában találkozott Giorgia Meloni olasz kormányfővel, akit meghívott egy magyarországi látogatásra.
2026. Május 08. 07:09, péntek | Belföld
A kritikák miatt lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
Lemondott igazságügyi miniszteri jelöltségéről Melléthei-Barna Márton, aki ezt Facebook-oldalán jelentette be csütörtökön.
2026. Május 08. 07:04, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is szennyezettek lehetnek
Zala vármegye több településére is szállíthattak osztrák kőbányákból származó azbesztszennyezett zúzalékot, amellyel utakat, bicikliutakat és parkolókat tölthettek fel
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
