Hírek
2015. Szeptember 22. 06:55, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Mintegy 12 ezer migráns érkezett Hegyeshalomra hétfőn
Mintegy 12 ezer migráns érkezett hétfőn a hegyeshalmi vasútállomásra - számolt be az M1 aktuális csatorna tudósítója.
Az osztrák határmenti településre hét olyan vonat érkezett, amely csak migránsokat szállított, egy-egy vonaton 1500-2000 ember tartózkodott. Az utolsó vonat este fél hét körül érkezett, amiről mintegy 2000 ember szállt le.
Kedden a reggeli órákban 3-4, csak migránsokat szállító vonat érkezik a közszolgálati televízió tudósítójának információi szerint. Ezeken a vonatokon is 1500-2000 ember tartózkodhat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
