Hírek
2016. Május 11. 07:48, szerda |
Sport
Forrás: mti
Mindkét döntős büntetést kapott a Magyar Kupa-döntő után

A Ferencváros és az Újpest csapatát is megbüntette a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a szombati Magyar Kupa-döntő után.
Az MLSZ honlapján kedden nyilvánosságra hozott határozatok szerint az Újpest FC-nek 300 ezer forintot kell fizetnie, mert szurkolói pirotechnikai eszközöket használtak a lelátón, illetve szidalmazták az ellenfelet és más sportszervezetet. A döntőt 1-0-ra megnyerő Ferencvárost 200 ezer forintra büntették drukkereinek megbotránkoztató magatartása miatt.
Az MTK Budapest csatára, Torghelle Sándor korábbi, hat bajnoki mérkőzésre szóló eltiltását változatlanul fenntartotta testület.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport
Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül
2025. Július 12. 08:39, szombat | Sport
Gyulay Zsolt: Magyarországnak 2036-ban lehet nagy esélye olimpiát rendezni
Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint Magyarországnak 2036-ban lehet a legnagyobb esélye a nyári játékok megrendezésére, azt követően viszont már nagyobb lesz az európai konkurencia.
2025. Július 11. 09:09, péntek | Sport
El-selejtező - Döntetlennel kezdett a Paks
A kupagyőztes Paksi FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön a román CFR Cluj csapatával a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.
2025. Július 10. 16:00, csütörtök | Sport
Párizs 2024 - Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika átvette a kicserélt bronzérmét
Újra csillogó bronzéremmel a nyakában fotózkodhatott szerdán a tavalyi párizsi olimpián harmadik helyezést elért Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika.