Hírek
2021. Január 12. 09:45, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Milliókért napokig fogva tartottak és bántalmaztak két férfit Budapesten
Elfogott a rendőrség egy férfit és egy nőt, aki több mint egy hétig fogva tartotta és bántalmazta két lakótársát decemberben Budapesten, miután tudomást szereztek egyikőjük nyolcmillió forintos örökségéről
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden. A rendőrségi honlapon azt írták, hogy a közös albérletbe bezárt két férfit többször bántalmazták, gáz- és riasztófegyverrel, kalapáccsal és baltával fenyegették, a zsarolók így mintegy hatmillió forinthoz jutottak hozzá.
A 26 éves férfit és a 23 éves nőt csütörtökön a XVIII. kerületben elfogták a rendőrök, zsarolás és személyi szabadság megsértése miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásukat, amelyet a bíróság vasárnap elrendelt - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 31. 07:33, szerda | Belföld
MÁV: több járművet állítanak forgalomba az év végi, újévi időszakban bizonyos vonalakon
2025. December 31. 07:32, szerda | Belföld
Sulyok Tamás Kapu Tiborral együtt köszönti az újévet a közmédia csatornáin
Sulyok Tamás köztársasági elnök Kapu Tibor kutatóűrhajóssal együtt köszönti az új évet a közmédia csatornáin szerda éjfél után.
2025. December 30. 09:50, kedd | Belföld
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én 11 órakor. A hírt a kormányfő a Facebook oldalán tette közzé hétfőn.
