Városlista
2025. november 19, szerda - Erzsébet

Hírek

2014. Május 20. 14:54, kedd | Belföld
Forrás: (MÁV-Start Zrt.)

Mentesítő vonat indul csütörtökön Debrecenből

Mentesítő vonat indul csütörtökön Debrecenből

Mentesítő vonat indul csütörtökön Debrecenből a magyar válogatott következő mérkőzése után.

A magyar labdarúgó-válogatott május 22-én Dánia csapatát fogadja Debrecenben. A MÁV-START mentesítő vonattal készül annak érdekében, hogy a mérkőzés után a szurkolók vissza tudjanak utazni Budapestre. (A rendezvény előtt a vasúti menetrend számos lehetőséget kínál az odautazásra, így akkor nem szükséges mentesítő vonat közlekedtetése.)

A csütörtökön éjszaka négy kocsival induló vonat 320 ülőhelyet biztosít azok számára, akik a vasúti utazást választják visszafelé. A menetesítő szerelvény Debrecenből 22 óra 45 perckor indul, Szolnokra 0 óra 9 perckor, ezt követően 1 óra 7 perckor Kőbánya-Kispestre, majd Zugló megállóba 1 óra 16 perckor érkezik. Nyugati pályaudvar végállomást 1 óra 26 perckor éri el a szerelvény.

A mentesítő vonatot előre megváltott érvényes menetjeggyel és gyorsvonati pótjeggyel lehet igénybe venni, melyet bármely vasúti pénztárban meg lehet vásárolni.

Bővebb információ a MÁVDIREKT 06 40 49 49 49-es telefonszámán kérhető, vagy a vasúttársaság honlapja a www.mav-start.hu oldal is az érdeklődők rendelkezésére áll.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld

Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját

Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld

KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt

2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.

2025. November 19. 07:28, szerda | Belföld

Januárban leül tárgyalni a kormány az önkormányzatokkal, a szolidaritási hozzájárulásról

A kormányzat januárban megkezdi a tárgyalásokat az önkormányzatokkal a szolidaritási hozzájárulás rendszerének jövőbeni reformja keretében, ám a választások előtt nem látják reálisnak a változtatást -

2025. November 19. 07:27, szerda | Belföld

Orbán Viktor szerint Brüsszelben nagy a baj

Brüsszelben nagy a baj - írta Orbán Viktor Facebook-bejegyzésében kedden.