Városlista
2026. július 7, kedd - Appolónia

Hírek

2017. Szeptember 22. 10:03, péntek | Belföld
Forrás: mti

Menekülő cigarettacsempészeket fogtak el Fehérgyarmat közelében

Menekülő cigarettacsempészeket fogtak el Fehérgyarmat közelében

Hatmillió forint értékű cigarettával próbált elmenekülni két cigarettacsempész a pénzügyőrök elől Fehérgyarmat közelében

- közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense pénteken az MTI-vel. Magyar Norbert elmondta, a menekülőket megkülönböztető hang- és fényjelzést is használó autóval próbálták a pénzügyőrök megállítani, az üldözött jármű vezetője azonban felgyorsított és elhajtott. A csempészek több kilométer után Fehérgyarmat és Penyige között álltak meg, a sofőr és utasa a járművet hátrahagyva menekült el, rendőrök segítségével sikerült elfogni őket.

A jármű utas- és csomagterében mintegy 4500 doboz adózatlan cigarettát találtak a NAV munkatársai.

A mintegy hatmillió forint értékű csempészárut és a gépjárművet lefoglalták, a sofőrt és utasát orgazdaság elkövetése miatt feljelentették a pénzügyi nyomozóknál - tette hozzá a sajtóreferens.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld

Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről

Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.

2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit

A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.

2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld

Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett

Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.