Hírek
2017. November 23. 14:08, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Menekülés közben elütöttek egy bankrablót a fővárosban
Kiraboltak egy kőbányai bankot csütörtökön, a rendőrökre fegyvert fogó bankrablót pedig menekülés közben elütötte egy autó - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság az internetes oldalán.
Mint írták, a rendőrséghez nem sokkal dél előtt érkezett a bejelentés, hogy a X. kerületi Kőrösi Csoma Sándor úton található bankba egy férfi fegyverrel bement és pénzt vitt el.
A kőbányai rendőrök pár percen belül a helyszínre érkeztek. A 33 éves férfit a Kőrösi Csoma Sándor útnál egy járdaszigeten érték utol, ahol a rabló a rendőrökre fegyvert fogott, majd az úttestre lépett, ahol elütötte egy autó - közölte a rendőrség.
A gyanúsítottat a mentők kórházba vitték, fegyveres rablás miatt büntetőeljárás indult ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
