Hírek
2018. Július 09. 07:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.h
Megrongált egy mentőautót egy fiatalt a fővárosban
Mentőautót rongált meg egy fiatal Zuglóban vasárnap, őrizetbe vették - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A 25 éves budapesti fiatalember ellen felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt indítottak büntetőeljárást és kezdeményezik bíróság elé állítását.
A XIV. kerületi Torontál utcában egy megkülönböztető jelzést használó mentőautó akadályt próbált kikerülni. A manőver miatt a sofőr szóváltásba keveredett az úttesten szabálytalanul tartózkodó gyalogossal, aki dühében egy bottal betörte a mentőautó hátsó ablakát.
A fiatalember elmenekült helyszínről, de rendőrök nem sokkal később a közeli Bosnyák utcában elfogták, majd előállították a zuglói rendőrkapitányságra - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld
Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
2026. Április 08. 17:00, szerda | Belföld
Megkezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
Hamarosan megkezdődik a jelenleg legnagyobb magyarországi vasútfejlesztési projekt, a zalaszentiváni deltavágány közel 12 milliárd forintból megvalósuló beruházása - közölte keddi sajtótájékoztatóján Zalaegerszeg polgármestere.
