Hírek
2022. Április 04. 07:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Megöltek egy fiatal nőt Zuglóban
Megöltek egy fiatal nőt Zuglóban vasárnap este. A feltételezett elkövetőt elfogták - közölte a rendőrség a honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint egy nyolcéves kisfiú telefonált a 112-es segélyhívószámra és azt mondta a diszpécsernek, hogy édesanyja rosszul van. A mentők megpróbálták újraéleszteni a 30 éves nőt, de már nem tudtak segíteni rajta.
A helyszíni adatok idegenkezűségre utaltak, ezért a BRFK emberölés gyanúja miatt nyomozást indított ismeretlen tettes ellen. A feltételezett elkövetőt azonosították. A 32 éves férfit három órán belül egy fővárosi bevásárlóközpontban fogták el, elszámoltatása folyamatban van - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld
Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak
A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
