Hírek
2022. Május 08. 09:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu
Megölte gyermekét és magával is végzett egy férfi Somogyban
Megölte kiskorú gyermekét, majd magával is végzett egy férfi a gyanú szerint Hetes településen szombaton - tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Azt írták: a bűncselekmény eddig tisztázatlan körülmények között a 41 éves apa otthonában történt, ahol a gyerek szülői láthatáson volt.
A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi igazgatósága emberölés bűntett gyanúja miatt rendelt el nyomozást az ügyben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
