Városlista
2026. április 8, szerda - Dénes

Hírek

2020. Április 06. 06:31, hétfő | Belföld
Forrás: mti/Fotó:MTI/Mihádák Zoltán

Megölte egyéves kislányát egy nő Budapesten

Megölte egyéves kislányát egy nő Budapesten

Megölte egyéves kislányát egy nő Budapesten, majd feladta magát a rendőrségen - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) vasárnap este a police.hu honlapon.

A tájékoztatás szerint egy 38 éves budapesti nő vasárnap délután bement a BRFK központi panaszirodájába és elmondta, hogy XVIII. kerületi, Havanna utcai lakásában szombaton megölte egyéves kislányát.

A rendőrök a nő lakásában megtalálták a kislány holttestét. A nőt a panaszirodában elfogták.

A BRFK emberölés gyanúja miatt indított eljárást a nő ellen és megkezdték a nyomozást a gyilkosság körülményeinek tisztázására - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld

Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani

Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.

2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: a Magyar Honvédség képes és készen áll, hogy megvédje a gázvezetéket

A Magyar Honvédség képes és készen áll arra, hogy megvédje a gázvezetéket - írta a honvédelmi miniszter húsvéthétfőn közösségi oldalán, a vasárnapi Török Áramlat elleni szabotázsakcióra reagálva.