Hírek
2019. Március 19. 16:35, kedd |
Helyi
Forrás: Rapcsák Katalin alkotóház vezető
Máté Hunor kiállítása a Hódmezővásárhelyi Művésztelepen

Máté Hunor KAPUK című kiállítása a Nyitott Műterem Sorozat a Hódmezővásárhelyi Művésztelepen keretében.
Időpont: 2019. március 22., péntek 17:00 óra
Köszöntőt mond:
- Borbély László operatív igazgató
Kiállítást megnyitja:
- Képíró Ágnes művészettörténész
Zenél:
- Almási Enikő
Az esemény házigazdája:
- Rapcsák Katalin művésztelep és alkotóház-vezető
Cím: Hódmezővásárhelyi Művésztelep Hódmezővásárhely, Kohán György u. 2.
A kiállítás 2019. április 20-ig tekinthető meg, előzetes egyeztetést követően.
A látogatók jelentkezését a következő email címre várjuk: rapcsak.katalin@alkotomuveszet.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 03. 08:57, vasárnap | Sport
Magyar Nagydíj - Meglepetésre Leclerc-é az első rajtkocka
Meglepetésre Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője szerezte meg az első rajtkockát a 40. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat az élről.
2025. Augusztus 03. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem vállalom azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért
Azt a felelősséget, hogy akár csak egyetlen fiatal is meghaljon Ukrajnáért, nem szeretném vállalni, és nem is fogom – jelentette ki a miniszterelnök szombaton Esztergomban az MCC Feszten.
2025. Augusztus 03. 08:55, vasárnap | Belföld
Duna House: az Otthon Start program megmozgatja az ingatlan- és hitelpiacot is
A nyári hónapokra jellemző, visszafogottabb aktivitással telt a július a hazai ingatlanpiacon, az Otthon Start program hatása viszont gyorsan meglátszott az érdeklődések növekedésében - közölte a Duna House pénteken.