Hírek
2012. Június 03. 06:49, vasárnap |
Bulvár
Forrás: storyonline.hu
Már senki sem kíváncsi az X-Faktor sztárjára

Nem a tervek szerint fogytak a jegyek Janicsák Veca fellépéseire, ezért bebukta a koncertturnéját.
Kudarccal kezdődött a tehetségkutató műsorban befutott énekesnő koncertéve. Február végén jelentették be, hogy országos turnéra indul Janicsák Veca, aki ragaszkodik ahhoz, hogy haknik helyett élő koncertekkel járja az országot. A jegyek azonban nem úgy fogytak, ahogy a szervezők remélték, ezért a Veca világa című turné több fellépése is elmaradt.
Mint a Bors az egyik stábtagtól megtudta, eredetileg tízállomásos turnét terveztek, viszonylag rövid idő alatt, de a jelenlegi gazdasági helyzet miatt csekély volt az érdeklődés a koncertek iránt. A szervezők most úgy döntöttek, hogy a turnét az egész évre "kinyújtják", a jegyeket pedig ezentúl már nem lehet jegyirodában megvenni, csupán a helyszíneken vásárolhatják meg az érdeklődők.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 28. 09:52, vasárnap | Bulvár
Deák Bill Gyula-koncert lesz november 15-én a Budapest Sportarénában
Bill 77 címmel rendeznek koncertet november 15-én a Papp László Budapest Sportcsarnokban. Az est főszereplője a kiváló bluesrock énekes, Deák Bill Gyula, aki egy héttel korábban tölti be 77. életévét.
2025. Szeptember 25. 06:58, csütörtök | Bulvár
A Neoton 60 évét ünnepli a Magyar Zene Háza pop-up kiállítása
Hatvan évvel ezelőtt, 1965-ben alakult meg a Neoton, a hetvenes-nyolcvanas évek pop-diszkó sztárzenekara, a Neoton Família elődje.
2025. Szeptember 24. 07:03, szerda | Bulvár
Elhunyt Claudia Cardinale francia-olasz filmszínésznő
Nyolcvanhét éves korában elhunyt kedden Claudia Cardinale francia-olasz színésznő, a hatvanas-hetvenes évek egyik legnépszerűbb filmcsillaga - közölte ügynöke az AFP francia hírügynökséggel.
2025. Szeptember 23. 07:34, kedd | Bulvár
Tovább bővült a Mészáros Csoport agrár portfóliója
Sikeresen lezárult a Békés vármegyei mezőgazdaság egyik meghatározó szereplője, a 25 éves múltra visszatekintő Gyulai Agrár Zrt. akvizíciója.