Városlista
2025. július 13, vasárnap - Jenő

Hírek

2012. Április 29. 07:11, vasárnap | Sport
Forrás: mno / MTI

Magyar aranyérem született a cselgáncs Eb-n

Magyar aranyérem született a cselgáncs Eb-n

A 78 kg-os Joó Abigél aranyérmet nyert szombaton a cseljabinszki cselgáncs Európa-bajnokságon, amely az olimpiai kvalifikációs sorozat utolsó állomása.

A 2010-es kontinenstornán is győztes Joó a fináléban a címvédő francia Audrey Tcheumeo ellen lépett tatamira, s korábbi meccseihez hasonlóan ipponnal győzött. A KSI 21 éves dzsúdósa, aki már az Eb előtt is biztos londoni szereplőnek számított, a magyar küldöttség második érmét szerezte meg Cseljabinszkban, ahol csütörtökön Csernoviczki Éva (48) állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport

Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül

2025. Július 12. 08:39, szombat | Sport

Gyulay Zsolt: Magyarországnak 2036-ban lehet nagy esélye olimpiát rendezni

Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint Magyarországnak 2036-ban lehet a legnagyobb esélye a nyári játékok megrendezésére, azt követően viszont már nagyobb lesz az európai konkurencia.

2025. Július 11. 09:09, péntek | Sport

El-selejtező - Döntetlennel kezdett a Paks

A kupagyőztes Paksi FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön a román CFR Cluj csapatával a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.

2025. Július 10. 16:00, csütörtök | Sport

Párizs 2024 - Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika átvette a kicserélt bronzérmét

Újra csillogó bronzéremmel a nyakában fotózkodhatott szerdán a tavalyi párizsi olimpián harmadik helyezést elért Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika.