Hírek
2012. Augusztus 10. 14:10, péntek |
Sport
Forrás: MTI Fotó: Kovács Tamás
London 2012 - Douchev-Janics és Dudás a nyolc között, Vajda a B döntőben - DÉLELŐTTI ÖSSZEFOGLALÓ
A kajakos Douchev-Janics Natasa és Dudás Miklós bejutott a szombati döntőbe 200 méteren a londoni olimpia pénteki versenynapján. A kenus Vajda Attila a B fináléban folytathatja szereplését a legrövidebb távon.
A szegediek háromszoros ötkarikás bajnoka, Douchev-Janics elő- és középfutamát is magabiztosan nyerte meg a Dorney-tavon, azaz favorithoz méltóan lépett tovább a legjobb nyolc közé. Az ifjúsági világbajnok, olimpiai újonc Dudás is remekül versenyzett, előbb harmadik lett, majd a rendkívül erős és nagy csatát hozó középfutamban is ezt a pozíciót kaparintotta meg, így ő is készülhet a legjobbak versenyére.
A szerdai 1000 méteres fináléban címvédőként hatodikként záró Vajda nem tudta felvenni a versenyt a sprintspecialistákkal, mindkét pénteki futamában ötödikként ért célba, így a sportág olimpiai küzdelmeinek utolsó napján a B döntőben szállhat vízre. Ez azt jelenti, hogy a legjobb esetben kilencedik lesz az ötkarikás programban most debütáló távon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 12:00, kedd | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Varga Barnabás megsérült
Varga Barnabás, a görög labdarúgó-bajnokságban szereplő AEK Athén csatára megsérült a vasárnapi, Kifiszia elleni mérkőzésen.
2026. Március 24. 11:39, kedd | Sport
Újra a legjobbak között Olaszországban
Elérkezett az év első versenye, a megszokott jesolo-i pályán, Olaszországban. Nagy Ádám nagyon várta már, hogy újra versenyezhessen abban a rettentően színvonalas mezőnyben.
2026. Március 23. 07:16, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Pontot szerzett a Kisvárda otthon a Ferencvárossal szemben
A Kisvárda hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Ferencvárossal a labdarúgó Fizz Liga 27. fordulójának vasárnap esti zárásán.
2026. Március 22. 15:06, vasárnap | Sport
Gidai Máté és az Autósport!
Beszélgetés Gidai Máté autóversenyzővel, a húsvéti Rallycross Fesztivál előtt.
