Hírek
2020. Augusztus 04. 16:04, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Letartóztattak egy nevelt gyermeke bántalmazásával gyanúsított apát
Hónapokon keresztül, rendszeresen bántalmazta nevelt gyermekét egy férfi a gyanú szerint, a bíróság elrendelte a letartóztatását - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség kedden az MTI-t.
Azt írták: a 32 éves gyanúsított az interneten ismerkedett meg a kisfiú anyjával, majd 2020 májusában össze is költözött vele és a másfél éves gyerekkel.
A férfi a kisfiú sírásától indulatba jött, emiatt naponta a fején, az arcán és másutt tenyérrel megütötte, többször pedig a végtagjait megragadva dobta be a kiságyába. A bántalmazások következtében a gyermek nyolc napon túl gyógyuló, csonttöréses sérüléseket szenvedett.
A Kaposvári Járásbíróság helyt adott a járási ügyészség indítványának és elrendelte a gyanúsított letartóztatását - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 18. 07:18, kedd | Belföld
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor
Tizenegy pontos vállalkozási adócsökkentési megállapodást jelentett be Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. November 18. 07:17, kedd | Belföld
Hankó Balázs: a Semmelweis Egyetem Közép-Európa legjobb egyeteme
A Semmelweis Egyetem (SE) Közép-Európa legjobb egyeteme, a cél pedig az, hogy az elkövetkező években Európa és a világ egyik legjobb egyeteme legyen a budapesti orvosegyetem
2025. November 18. 07:00, kedd | Belföld
Elindult a Tisza jelöltállítási folyamata
Hétfőn elindul a Tisza jelöltállítási folyamata - jelentette be Magyar Péter a Facebookon.
