Hírek
2022. Január 06. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Letartóztatták a fülöpi emberölés gyanúsítottját
Letartóztatták a fülöpi emberölés gyanúsítottját - tájékoztatta szerdán a Debreceni Törvényszék szóvivője az MTI-t.
Dobó Dénes felidézte, hogy a 38 éves gyanúsított december 30-án este a Hajdú-Bihar megyei Fülöpön olyan súlyosan bántalmazta otthonában a 70 éves asszonyt, hogy a sértett a helyszínen meghalt.
A gyanúsított ezután ékszereket vett magához és egy üveg pálinkát, majd a házban tüzet gyújtott, és távozott.
A kényszerintézkedést egy hónapra rendelte el a Debreceni Járásbíróság - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
2025. December 10. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország az ukrajnai háború lezárását követő új világgazdasági korszakra készül
2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld
Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak
A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
