2019. Október 27. 08:00, vasárnap | Sport
Forrás: mti

Lejátszották az első tesztmérkőzéseket az új Puskás Arénában

Pénteken lejátszották az első labdarúgó tesztmérkőzéseket az új Puskás Arénában.

A stadion közösségi oldalának szombati beszámolója szerint a minitornán az építésben résztvevő szervezetek képviseltették magukat. A győztesnek járó serleget Fürjes Balázs, az építés irányításáért felelős kormánybiztos emelhette a magasba, miután munkaszervezete, a Kiemelt Kormányzati Beruházások Központja Nonprofit Zrt. és a Nemzeti Sportközpontok közös csapata drámai végjátékban, büntetőkkel nyerte meg az elődöntőt és a döntőt is.

A minitornát több száz néző mellett a helyszínen tekintette meg Orbán Viktor miniszterelnök is.

Ezek érdekelhetnek még

2020. Szeptember 27. 08:00, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Májusban rendezik a jövő évi viadalt

Május 12-től 16-ig szerepel a Tour de Hongrie a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) jövő évi, frissen nyilvánosságra hozott versenynaptárában.

2020. Szeptember 24. 08:40, csütörtök | Sport

Szerencsés győzelem a Kakucs Ringen

Szeptember 12-13-án zajlott az Euroaszfalt Rallycross Országos Bajnokság negyedik futama, amit Nagy Beni szerencsésen meg is nyert.

2020. Szeptember 18. 11:34, péntek | Sport

Most sem vettük be Eger várát…

Ismét nem látta meg a célt a Kronome - Pásztor ralipáros.

2020. Szeptember 14. 14:03, hétfő | Sport

Rally: Mi se tudtuk bevenni Egert!

Nagy várakozással tekintett a Ritmus ASE az Eger Ralira, bízva egy újabb futamgyőzelemben és további jó helyezésben.