Hírek
2018. Július 25. 08:29, szerda | Helyi
Légfrissítő ami fertőtlenít is
Bármilyen hihetetlen, létezik olyan légfrissítő ami fertőtlenít és kellemes illatot is biztosít is egyben. Hogy még mesterséges anyagokat sem tartalmaz és környezetbarát?
Igen, ez a valóság és mi még tudjuk is, hogy melyik az.
Mi okozza a kellemetlen szagokat és mi semlegesíti őket?
Amennyiben városban lakunk, akkor a kinti, városi levegő beszivárgása, a szmog, ami ezáltal beköltözhet a lakásunkba. Esetleg a sütés-főzés keltette illatok, amit már nem tudunk kiszellőztetni, ha olyan helyen lakunk akkor akár a doh és a penész is olyan tényező lehet, amiktől legszívesebben megszabadulnánk.
Erre készítették a különböző növényiesszencia kivonatokat, amik képesek elfedni a kellemetlen szagokat és emellett még fertőtlenítik is a levegőt. Sőt, tovább megyünk, még a betegségek megelőzésében is kulcsszerepet vállalnak, segítenek megelőzni a vírusok szaporodását, így megállítják a terjedését. Mivel minden helyiségben más aroma a célszerű, így kedvünkre válogathatunk közülük.
Az Aromax természetes illóolajcsaládot úgy fejlesztették ki, hogy tisztítsa a lakókörnyezetünk levegőjét, valamint friss illatot biztosítson még akkor is, ha csak 1-2 fújásnyit alkalmazunk belőle. A koncentrált összetevőinek hála minden esetben, tartósan kellemes illatot biztosít.
Kifejezetten légút tisztító hatása miatt nagyon ajánlatos használni őket, de ha csak jó illatot szeretnénk, akkor is megtaláljuk a nekünk megfelelőt. Bár fő funkciójuk az élettér levegőjének tisztán tartása és szagtalanítása, gomba-, baktérium- és vírusölő tulajdonságokkal is rendelkeznek. Nem csoda, hogy hatásosak és nagy népszerűségnek örvendenek, mivel a sz illóolajok egymás jó tulajdonságait erősítik benne, így egy kifejezetten ütős elegy képződik a káros részecskék számára.
Antibakteriális összetételek közül hétféle illatkeverékből választhatsz: borsosmenta-eukaliptusz-rozmaring, citrom-fahéj-szegfűszeg, eukaliptusz-borsosmenta-kakukkfű, citromfű-borsosmenta-szegfűszeg, kubeba-citrom, vagy levendula-teafa, de tavaszi kedvencünk az Antibacteria levendula-mandarin spray. Ezek mindegyike semlegesíti a szagokat, valamint nyugtató hatással vannak az érzékeinkre, hamar ellazulhatunk, így különösen jó, ha egy lágy illat marad estére a könnyebb elalvás érdekében.
Mandarin-levendula spray
Valószínűleg mindenki emlékszik, hogy a mandarin szezonban előszeretettel tesszük a mandarin héját a radiátorra, amitől az egész helyiség kellemes, gyümölcsillatú lesz. A mandarin héja olyan olajat tartalmaz, ami megnyugtatja a feszült embereket, csillapítja a szorongást és jó hatással van az álmatlanságra is. Emellett természetesen remekül semlegesíti a kellemetlen szagokat.
A levenduláról pedig ki ne tudná, hogy rendkívül nyugtató hatású és nagyon jó hatással van a fejfájással küszködőkre. A belőle kinyert olaj többnyire ugyanazon tulajdonságokkal rendelkezik, mint a mandariné, éppen ezért remek kombinációt alkotnak együtt.
Ha felkeltettük érdeklődésed, válogass bizalommal termékeink között, vagy az Aromax szakértőit, ha esetleg kérdésed adódna!
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. November 03. 07:18, hétfő | Életmód
Enyedi Ildikó díjat nyert a valladolidi filmfesztiválon
Enyedi Ildikó új filmje, a Csendes barát díjat nyert a 70. Valladolid Nemzetközi Filmfesztiválon. Az alkotást a Silver Spike Award-dal (Ezüst Tüske-díjjal) ismerték el.
