Hírek
2014. Április 22. 17:21, kedd |
Helyi önkormányzati
Forrás: (Göbl Vilmos-sajtóreferens)
Lázár János átveszi képviselői mandátumát
A Csongrád 04 Országgyűlési Egyéni Választókerületi Választási Bizottság a 2014. április 12. napján megtartott ülésén állapította meg az országgyűlési képviselők 2014. évi általános választásának eredményét.
A szavazatok összesítése alapján a Csongrád 04 Országgyűlési Egyéni Választókerület képviselője Lázár János lesz a 2014-2018-as ciklusban.
Lázár János mandátumátadó ünnepsége 2014. április 24-én (csütörtökön) 12.00 órakor kerül megrendezésre Hódmezővásárhelyen, a Polgármesteri Hivatal Dísztermében (6800 Kossuth tér 1., 1.em. 6.).
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 07:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: sorsfordító pillanatban vagyunk
Sorsfordító pillanatban vagyunk, most dől el, hogy maradunk egy félelemre, gyűlöletre és lopásra épülő rendszerben, vagy visszavesszük végre a jövőnket
2026. Február 16. 07:34, hétfő | Belföld
Budapestre érkezett Marco Rubio, az Egyesült Államok külügyminisztere
Megérkezett Budapestre az Egyesült Államok külügyminisztere; Marco Rubiót Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára fogadta a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren vasárnap.
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
