Hírek
2019. December 31. 07:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Közvetlen repülőjárat létesült Budapest és a kínai Hszian között
Hétfőtől heti két alkalommal közvetlen légi járat közlekedik a kínai Hszian tartományi főváros és Budapest között.
A kínai tartományi főváros nemzetközi repülőtere, a Xianyang International Airport hétfői bejelentése szerint hétfőtől három közvetlen járattal bővült a menetrend.
A Shanghai Airlines kínai légitársaság üzemeltetésében heti két alkalommal, hétfőnként és csütörtökönként indul repülőjárat Budapestre, aznapi visszaúttal.
A belső kínai területek északnyugati részén elterülő Senhszi tartomány fővárosa, a Pekingtől 900 kilométerre délnyugatra fekvő Hszian repülőtere az idén 19 új nemzetközi célállomással bővítette járathálózatát. A kínai város már 36 ország 88 városából érhető el közvetlen repülőjárattal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
2026. Május 25. 08:36, hétfő | Belföld
Kánikulával indul a hét, majd lehűlés érkezik
Kánikulával indul május utolsó hete, a hőmérséklet csúcsértéke meghaladhatja a 30 Celsius-fokot.
2026. Május 25. 08:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: mit keres még Gulyás Gergely a Parlamentben?
Vajon mit keres még Gulyás Gergely a Parlamentben? - tette fel a kérdést a miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap.
