Hírek
2019. Szeptember 17. 07:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu
Közel 60 millió forintnyi droggal bukott le egy kamionos Tompánál
Kamionban próbált egy 59 millió forintos marihuána-szállítmányt becsempészni egy férfi Tompánál - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) kedd reggel.
A 35 éves szerb-horvát állampolgár múlt pénteken késő este jelentkezett belépésre a közúti határátkelőhelyen. A NAV pénzügyőrei a vámvizsgálat alkalmával a vezetőfülkében kialakított rejtekhelyen, 20 lefóliázott - darált kávéval álcázott - csomagban találták meg a közel 24 kilogrammnyi gyanús anyagot, amelyről az elvégzett gyorsteszt során kiderült, hogy marihuána.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozói a férfit elfogták, és lefoglalták a kábítószert.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 29. 17:00, hétfő | Belföld
Hőség - Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el
Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el, vagy takarékosságra kérték a lakosságot a nagy hőség és az emiatt megnövekedett vízhasználat miatt
2026. Június 29. 17:00, hétfő | Belföld
Hőség - Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el
Több Pest vármegyei településen vízkorlátozást rendeltek el, vagy takarékosságra kérték a lakosságot a nagy hőség és az emiatt megnövekedett vízhasználat miatt
2026. Június 29. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után
A magyar költségvetést drámaian rossz állapotban találtuk az átadás-átvétel után - közölte Magyar Péter miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán közzétett videójában.
2026. Június 29. 09:02, hétfő | Belföld
Hőség - Meteorológia: hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet Nonprofit Zrt. vasárnap az MTI-vel.
