Hírek
2017. Május 10. 15:56, szerda |
Helyi
Forrás: Török Anita sajtóreferens
Kovács Jánosné Julianna nénit 90. születésnapján köszöntötték
Kovács Jánosné (Kocsis Julianna) a napokban ünnepelte 90. születésnapját. Ebből az alkalomból a hódmezővásárhelyi polgármesteri hivatal munkatársai köszöntötték.
Nagyon szegény családba született Makón, öten voltak testvérek. Az általános iskola elvégzése után cselédként dolgozott. 1951-ben házasodott Hódmezővásárhelyen, a Szent István Általános Iskolába takarítónőként, férje pedig pedellusként dolgozott, gyermekük nem született.
1996-ban veszítette el férjét, majd ő is beteg lett, ezért úgy döntött, beköltözik az idősek otthonába. Julika néni szeret az otthonban élni, mindenkivel nagyon jó a kapcsolata.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
