Hírek
2021. Július 04. 09:45, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kislány ült a volán mögé, baleset lett belőle
Befejezték a nyomozást a rendőrök azzal a kiszombori férfival szemben, aki átengedte 12 éves gyermekének a vezetést, majd balesetet szenvedtek.
2020. augusztus 2-án délután Kiszombor belterületén az 53 éves férfi megengedte kislányának, hogy a volán mögé üljön, míg az apa az anyósülésen foglalt helyet. Miután a gyermek felületesen ismerte a jármű működését, egy pillanat alatt beindította azt, majd az autó rögtön egy fának ütközött. A balesetben a gyermek könnyű sérüléseket szenvedett – közölte a rendőrség.
A makói nyomozók az apát gyanúsítottként hallgatták ki, aki a cselekmény elkövetését elismerte. A férfinak kiskorú veszélyeztetése bűntett és a járművezetés tiltott átengedése vétség bűncselekmények elkövetése miatt kell felelnie.
Az eljárás iratait a rendőrök napokban vádemelési javaslattal megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 15:00, hétfő | Belföld
A NIS jövőjéről tárgyalt a szerb energiaügyi miniszter a Mol vezetőjével
A Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) értékesítéséről és jövőjéről tárgyalt Hernádi Zsolttal, a Mol-csoport elnök-vezérigazgatójával Dubravka Djedovic Handanovic szerb energiaügyi miniszter Belgrádban
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Három hét van a plakátok eltávolítására
Még valamivel több mint három hetük van az országgyűlési választáson induló jelölteknek és pártoknak arra, hogy eltávolítsák a kampány időszakában a közterületeken elhelyezett plakátjaikat.
2026. Április 20. 09:00, hétfő | Belföld
Lehűléssel indul a hét, visszatérnek a hajnali fagyok is
A hét elején egy hidegfront hoz lehűlést, a hőmérséklet csúcsértéke kedden és szerdán már csak 15 Celsius-fok körül alakul, és ismét lehetnek hajnalban fagyok.
2026. Április 20. 08:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter az uniós pénzekről tárgyalt az Európai Bizottság vezetőivel
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök az utóbbi két napban magas szintű tárgyalásokat folytatott az Európai Bizottság vezetőivel Magyarországon - közölte a politikus az MTI-vel vasárnap.
