Hírek
2023. Április 29. 14:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kiskunhalasi buszbaleset - 12 ember sérült meg
Tizenkét embert szállítottak kórházba a Kiskunhalasnál történt buszbaleset miatt.
Tizenkét embert vittek kórházba a szombat reggel Kiskunhalasnál történt a baleset miatt, amikor az árokba borult egy busz az 53-ason főúton - közölte a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság szombat délben a police.hu-n.
Az útszakaszon befejeződött a műszaki mentés, így ismét teljes szélességében járható a főút - jelezték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
2026. Május 15. 07:52, péntek | Belföld
Orbán Anita az orosz nagykövetnek: elfogadhatatlan, hogy a magyarok által lakott Kárpátalját is támadják
Orbán Anita külügyminiszter Oroszország budapesti nagykövetének azt mondta, Magyarország számára teljességgel elfogadhatatlan, hogy most már a magyarok által lakott Kárpátalját is támadják.
