Városlista
2025. december 10, szerda - Judit

Hírek

2019. Július 05. 05:01, péntek | Belföld
Forrás: mti

Kisbusszal ütközött egy autó Tarnál, tizenketten megsérültek

Kisbusszal ütközött egy autó Tarnál, tizenketten megsérültek

Tizenketten megsérültek csütörtökön a 21-es főúton Tar közelében, ahol összeütközött egy kisbusz és egy személyautó - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Dankóné Nagy Éva elmondta: a két jármű a főút 36-os kilométerénél, a sámsonházai elágazásnál eddig tisztázatlan körülmények között ütközött össze. A balesetben az első adatok szerint tizenketten sérültek meg – tette hozzá.

Az útszakaszon a helyszínelés és a műszaki mentés idején teljes lezárás volt érvényben. A rendőrök a forgalmat Tar irányába, illetve a Budapest felől érkezőket Pásztó felé terelték.

Szeles Péter, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság sajtóreferense arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a kisbuszban nyolcan, az autóban négyen utaztak. A helyszínre a pásztói és a bátonyterenyei tűzoltók vonultak ki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.

2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld

Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV

Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV

2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.