Városlista
2026. július 8, szerda - Ellák

Hírek

2021. November 10. 07:00, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Kigyulladt egy családi ház Tóalmáson, egy ember meghalt

Kigyulladt egy családi ház Tóalmáson, egy ember meghalt

Kigyulladt egy családi ház a Pest megyei Tóalmáson, a Fő utcában kedden este, a balesetet bejelentő egy magatehetetlen embert kihúzott a füsttel telített szobából, életét azonban már nem lehetett megmenteni

- közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.

A 150 négyzetméteres, egyszintes családi ház 25 négyzetméteres hálószobájában lévő konvektoron száradó ruhák, a konvektor melletti fotel és a fotel alatt a parketta égett egy négyzetméteren. A tűz keletkezési okát a katasztrófavédelem vizsgálja.

A balesettel kapcsolatban Mukics Dániel szóvivő a közleményben a füstérzékelők hasznosságára hívta fel a figyelmet, megjegyezve, hogy a legtöbb sérülést és tragédiát a tüzek során keletkező mérgező füst okozza.

Címkék: halálos, tűz, tóalmás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: Stop önkény

Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.

2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld

A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este

Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.