Hírek
2019. Február 03. 18:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Két ember meghalt a 4-es főúton történt balesetben

Két ember meghalt a 4-es főúton, Albertirsánál vasárnap délután történt balesetben; az utat mindkét irányban lezárták - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila közlése szerint a 4-es főút 53-as kilométerénél egy személyautó kamionnak ütközött. Az autóban hárman utaztak. Kettejüket feszítő-vágó eszközzel szabadították ki a tűzoltók.
Két embert újra kellett éleszteni, de életüket nem sikerült megmenteni. Egy ember súlyosan megsérült - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.