Hírek
2012. Március 18. 07:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno / HírTV
Jöhet az újabb pofon az autósoknak

A jövő héten újra drágulhatnak az üzemanyagok a finomított olajtermékek világpiaci jegyzésárának emelkedése miatt – jelentette a Hír TV.
Elemzők szerint literenként 2–3 forintos árnövekedés a legvalószínűbb.
Ezen a héten is áremelés mellett döntött a Mol: a 95-ös benzin és a gázolaj ára is 7 forinttal nőtt. Az emeléssel a benzin átlagára 437 forintra, a gázolajé pedig 439 forintra nőtt, ami új csúcsot jelentett.
HírTV / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 24. 06:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: húszmilliárd forint értékű beruházást hajt végre az amerikai Genesys Magyarországon
Húszmilliárd forintos értékű beruházást hajt végre a Genesys amerikai technológiai vállalat Budapesten, amely immár a nyolcadik beruházás az Egyesült Államokból Donald Trump elnök idei hivatalba lépése óta -
2025. Szeptember 24. 06:53, szerda | Belföld
Orbán Viktor: ötvenezer álláshely jön létre az új gyáraknak köszönhetően az Alföldön
Az új gyáraknak köszönhetően ötvenezer új álláshely jön létre a következő időszakban az Alföldön
2025. Szeptember 24. 06:51, szerda | Belföld
Trump Magyarország orosz energiáról való leválásáról beszélt
Azt mondta, hogy Orbán a barátja és ha megkéri, szerinte abbahagyja az orosz energia vásárlását.
2025. Szeptember 23. 07:31, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon
Magyarország nem akarja, hogy az Európai Unió harcban álljon, ezért nem támogatja Ukrajna uniós tagságát sem - mondta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.