Hírek
2014. Február 12. 10:22, szerda | Belföld
Joga van kérdezni új rovatunkban!
Több jogi témában találnak érdekes, hasznos cikkeket, kérdés-válaszokat az onlinejogsebesz.hu weboldalnak köszönhetően olvasóink a Hírek - Pénz, jog és adó rovatunkban, melyben mindenkinek joga van kérdezni!
Jogi problémájára a jog számos területén gyógyír lehet az onlinejogsebesz.hu weboldal, melyen jogi végzettségű szakemberek válaszolnak kérdéseire. Rovatunkban és az onlinejogsebesz.hu oldalon hasznos cikkeket olvashat.
Ne feledje, joga van kérdezni!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Megkezdődött az új elektromos Mercedes-Benz C-osztály sorozatgyártása a kibővített kecskeméti gyárban
2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre
A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával
2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld
Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását
Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
