Hírek
2012. Április 10. 14:07, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Ismét megrendezik a Budapesti Pszichológiai Napokat
Cseppben a tenger címmel rendezik meg idén április 13. és 15. között a Pszinapszist a XIII. kerületi József Attila Művelődési Házban.
A pszichológiai napok témája ebben az évben az egyének és a társadalom egymásra gyakorolt hatása és kölcsönhatása köré szerveződik.
A 16. Pszinapszis – Budapesti Pszichológiai Napok az eddig megszokott színvonalú előadásokkal, neves szakemberekkel, érdekes műhelyekkel várja a szakmai és laikus közönséget egyaránt.
A témák között szó lesz a boldogságkeresésről, modern párkapcsolatokról, az öregedés pszichés velejáróiról, élsportokat űzőkről és mindennapi módosult tudatállapotainkról is.
Nemcsak előadások, hanem számos műhelyfoglalkozás is várja a közönséget, amelyeken szó lesz kommunikációs problémák feloldásáról, tánc általi önkifejezésről, relaxációs technikák elsajátításáról, párkapcsolati problémák megoldásáról és pszichoszomatikus tünetek felismeréséről is.
A rendezvény ebben az évben is nyitott lesz a határon túli és külföldi egyetemek hallgatói előtt, akik a nemzetközi szekcióban angol szaknyelvű vagy tolmácsolt előadásokon vehetnek részt.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 24. 08:37, péntek | Belföld
Október 23. - Orbán Viktor: nem megyünk háborúba, és nem fogunk meghalni Ukrajnáért
2025. Október 24. 08:37, péntek | Belföld
Változékony, szeles idő lesz a hosszú hétvégén, többször eshet az eső
2025. Október 24. 08:36, péntek | Belföld
Október 23. - Magyar Péter: az 1956-os forradalom maga volt a csoda
Az 1956-os forradalom maga volt a csoda, mert egy sokat szenvedett nép ki merte mondani, elég volt
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
