Hírek
2016. Július 12. 07:42, kedd |
Sport
Forrás: mti
Ismét Gera Zoltán gólját választották az Eb legszebbjének

Egy internetes gólszépségversenyen ismét Gera Zoltán találata győzött, amelyet a portugáloknak lőtt a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörében.
A június 22-én rendezett mérkőzés 19. percében magyar szöglet után a portugálok kifejelték a labdát, a tizenhatos vonalán a kapu felé álló Nani hátracsúsztatta, éppen Gera Zoltánhoz, aki mellel maga elé tette, majd 23 méterről a kapu bal alsó sarkába bombázta. A végül a nyolcaddöntőig jutott magyar válogatott ezzel 1-0-ra vezetett a 3-3-as döntetlennel zárult találkozón.
A gólt az európai szövetség (UEFA) internetes szavazásán tíz jelölt közül a csoportkör legszebb találatává választották június 25-én, a múlt héten pedig a Sky Sports honlapjának tízes listájára került fel, amelyet a kontinenstorna döntője előtt, az addigi ötven meccs alapján állítottak össze.
A hétfőn lezárult voksolás során Gera Zoltán találata 122 ezer, a svájci Xherdan Shaqiri gólja, amely a második helyen végzett, 29 ezer szavazatot kapott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 23. 07:54, szerda | Sport
Magyar Kupa - A címvédő Paks az első döntős
A címvédő Paks jutott be elsőként a labdarúgó Magyar Kupa fináléjába, miután a keddi elődöntőben 2-1-re legyőzte a vendég Zalaegerszeget.
2025. Április 22. 07:58, kedd | Sport
MOL Magyar Kupa - Megismétlődhet a tavalyi döntő
Megismétlődhet a tavalyi finálé a labdarúgó MOL Magyar Kupában, miután a címvédő Paks és a Ferencváros is favoritként lép pályára a keddi, illetve szerdai elődöntőben.
2025. Április 22. 07:56, kedd | Sport
Labdarúgó NB I - Nem bírt egymással a Kecskemét és az Újpest
A sereghajtó Kecskemét gól nélküli döntetlent játszott a vendég Újpesttel a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.
2025. Április 21. 08:52, hétfő | Sport
Szaúdi Nagydíj - Piastri Dzsiddában is nyert, vezet az összetettben
Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Szaúdi Nagydíjat vasárnap Dzsiddában, ezzel átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben csapattársától, a most negyedikként záró brit Lando Norristól.