Hírek
2011. December 01. 14:49, csütörtök |
Sport
Forrás: mno.hu
Indul „Az Év gólja” pályázat!
Bárki jelölhet, bárki nyerhet! A FourFourTwo magazin szépségversenyt hirdet – magyar góloknak. Csatárzsenik a zsűriben.
A FIFA Puskás-díj mintájára a FourFourTwo magazin megválasztja 2011 legszebb magyar gólját. Az olvasók javaslatai alapján a beküldött videókból a Nyilasi Tibor által vezetett tíztagú zsűri választja ki a győztest az olvasók szavazatait is figyelembe véve. A legtöbb voksot elérő gól szerzőjét a brit FFT által készíttetett díszes serleggel jutalmazza a világ kedvenc futballmagazinja.
A zsűri végső döntésével egyformán szavazó, és a végső győztest jelölő olvasók között tíz, egyéves FFT-előfizetést sorsolunk ki.
A szabályok
Az FFT gólszépségversenyében minden, a 2011-es naptári évben, január 1. óta bármikor, magyar (férfi vagy női) futballista által a világon bárhol vagy magyarországi bajnokságban, magyar válogatott, klubcsapat tagjaként szerzett nagypályás gól részt vehet. Elengedhetetlen feltétel, hogy a gólról legyen hozzáférhető videofelvétel, s ha van, teljes értékűnek fogadjuk el az alacsonyabb osztályban vagy utánpótlás mérkőzéseken esett gólokat is.
Fontos, hogy
- a gól különösen szép legyen
- ne a másik csapat hibájából érjék el
Nem nevezhető olyan gól, amelynek
- szerzőjét az adott meccsen kiállították
- szerzője pályafutása során doppingolt
- a dopping mellett a drog, a kirívó sportszerűtlenség, a rasszista megnyilvánulás és a bundagyanú is kizáró ok.
A linkeket, videofelvételeket a video@fourfourtwo.hu e-mail címre kérjük küldeni 2011. december 19-ig.
A zsűri tagjainak listája, illetve a teljes cikk a FourFourTwo.hu-n olvasható.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport
Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Sport
Női kézilabda-vb - Golovin Vlagyimir: szenzációsak a lányaink, megmutatták, mire képesek
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.
