Hírek
2021. November 18. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Holttestet találtak egy kiégett épületben Dobozon
Tűz keletkezett szerdán a déli órákban egy családi ház melléképületében a Békés megyei Dobozon, a tűzoltók a kiégett épületben egy halott embert találtak - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Azt írták, hat tűzoltó a bejelentés után néhány percen belül a helyszínre érkezett, de akkor ott már sem tűz, sem füst nem volt.
A hat négyzetméteres, kiégett melléképületben tartózkodó emberen már nem lehetett segíteni.
A katasztrófavédelem vizsgálja a tűz keletkezésének körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
