Hírek
2021. Június 05. 16:01, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Hídról akart leugrani, még időben visszahúzták
Az angyalföldi rendőrök épp időben húztak vissza egy férfit, aki a Margit hídról akart a Dunába ugrani.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIII. kerületi Rendőrkapitányságának járőreit pénteken 22 óra körül értesítették, hogy valaki le akar ugrani a Margit hídról – közölte a rendőrség.
Az egyenruhások még éppen időben értek oda, és a korláton belülre húzták a férfit. A 32 éves budapesti lakost átadták a mentőszolgálat munkatársainak, akik kórházba vitték.
Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.
