Hírek
2018. Március 20. 07:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Helyreállt az áramszolgáltatás Hajdú-Biharban a hóvihar után
Hétfő estére helyreállt az áramszolgáltatás Hajdú-Bihar megyében, ahol a hétvégi hófúvás miatt több ezer háztartás maradt áram nélkül - közölte a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Dobó Dénes főhadnagy elmondta, a hétvégi rendkívüli időjárás következtében 29 településen, illetve településrészen szűnt meg az áramszolgáltatás. A szakemberek hétfő estére mindenhol befejezték a helyreállítási munkát, így a megyében már nincs áram nélküli település.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt
2026. Július 18. 09:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: végre előrelépés történt Rákosrendezőn
2026. Július 18. 08:07, szombat | Belföld
Magyar Péter: eltöröl öt adónemet a kormány
Öt adónemet teljesen eltöröl a kormány - jelentette be a miniszterelnök Facebook-oldalán péntek délután.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
