Hírek
2016. Június 24. 11:18, péntek |
Helyi
Forrás: Varga Anikó intézményvezető Bessenyei Ferenc Művelődési Központ
Heltai Jenő legismertebb vígjátéka a BFMK-ban

Heltai Jenő egyik legismertebb vígjátéka és egyben a legjobb „magyar francia bohózat” 2016. június 25-én (szombaton) 16:30 órakor a Bessenyei Ferenc Művelődési Központ színpadán.
Véletlenek, félreértések, ügyes praktikák és ügyetlen hazugságok. Kész színházi káosz. Az ember már alig akar hinni a szemének, de mi tagadás, néha jobb is. Heltai Jenő bohózata a BFMK színpadán. És akik a színpadra lépnek többek Vida Péter, Fésűs Nelly, Szilágyi Annamária, Zorgel Enikő, Janik László, Felhőfi Kiss László, Steinkohl Erika, Stubnya Béla, Miklós Kriszta, Holczinger Szandra, Békefi László, Venyige Sándor
Rendező: Janik László
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 25. 07:52, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Az MTK legyőzésével már a Paks az első
A Paks idegenben nyert 3-2-re az MTK Budapest ellen a labdarúgó Fizz Liga ötödik fordulójának vasárnapi egyetlen mérkőzésén, és átvette a vezetést a tabellán.
2025. Augusztus 25. 07:51, hétfő | Külföld
Újabb területeket foglaltak el az oroszok Ukrajnában
Elfoglalta az orosz hadsereg Filaja települést az ukrajnai Dnyipropetrovszk megyében - közölte vasárnap a moszkvai védelmi minisztérium.
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.