Hírek
2016. November 13. 09:45, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Havazás - A Kékesen már 10 centis a hó
A Kékestetőn szombat este már 10 centiméteres hóréteget mért az Országos Meteorológiai Szolgálat. Emellett több soproni és más dunántúli állomás is több centiméteres hóréteget jelzett.
A meteorológiai szolgálat az MTI-hez szombaton eljuttatott veszélyjelzésében azt írta: éjszaka a Dunántúlon megszűnik a csapadék, ott a felhőzet is csökken, kiderül az ég, máshol az esőt havas eső, havazás váltja fel.
Vasárnap reggel már csak a Tiszántúlon eshet. Napközben a Dunántúlon kevés felhő mellett napos idő várható. A Dunától keletre csak a déli óráktól szakadozik, csökken a felhőzet, az ország északkeleti harmadán estig borult marad az ég. Késő délelőttre a Tiszántúl nagy részén is megszűnik a csapadék, de a Nyírségben estig még kisebb havazás lehet. A Dunántúlon és északkeleten viharos széllökésekre is készülni kell.
Vasárnap a legalacsonyabb hőmérséklet 0 fok körül, a legmagasabb hőmérséklet 1-5 Celsius-fok között várható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld
OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament
A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.
2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le
Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton
2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld
Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
