Hírek
2013. Január 25. 05:00, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Hatodik lett Dubajban a magyar versenyló, Ostinato

Hatodik lett Dubajban a magyar versenyló, Ostinato csütörtökön.
Ostinato első magyar versenylóként állt rajthoz Dubajban, a világ legnagyobb díjazású versenysorozatán, a Carnevalon, és csütörtöki futamában hatodik lett.
A Kincsem Parktól érkezett beszámoló szerint az ötéves mén lovasával, az ír Kieren Fallonnal az élmezőnyben galoppozva érkezett a finisre, de a végére elfáradt, így végül 6-8 hosszra a győztestől hatodikként ért a célba a 2000 méteres, 150 ezer dollár összdíjazású versenyen.
A magyar versenyló meghívását annak köszönheti, hogy tavaly ősszel - miután megnyerte Magyarország két legnagyobb nemzetközi futamát, a Millenniumi Díjat és a Kincsem Díjat - Berlinben harmadik helyen végzett a favorit, Német Derby-győztes Pastorius mögött.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport
Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül
2025. Július 12. 08:39, szombat | Sport
Gyulay Zsolt: Magyarországnak 2036-ban lehet nagy esélye olimpiát rendezni
Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint Magyarországnak 2036-ban lehet a legnagyobb esélye a nyári játékok megrendezésére, azt követően viszont már nagyobb lesz az európai konkurencia.
2025. Július 11. 09:09, péntek | Sport
El-selejtező - Döntetlennel kezdett a Paks
A kupagyőztes Paksi FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön a román CFR Cluj csapatával a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.
2025. Július 10. 16:00, csütörtök | Sport
Párizs 2024 - Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika átvette a kicserélt bronzérmét
Újra csillogó bronzéremmel a nyakában fotózkodhatott szerdán a tavalyi párizsi olimpián harmadik helyezést elért Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika.