Városlista
2026. augusztus 5, szerda - Krisztina

Hírek

2017. Június 09. 07:24, péntek | Belföld
Forrás: mti

Háromnapos intenzív rendőrségi akció az ittas vezetők miatt

Háromnapos intenzív rendőrségi akció az ittas vezetők miatt

Háromnapos, országos közlekedésbiztonsági akciót indít pénteken az ittas és a bódult állapotban vezetők kiszűrésére a rendőrség.

Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) internetes oldalán azt közölte: az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata - TISPOL - éves ellenőrzési terve alapján a rendőrség Magyarország egész területén fokozottan ellenőrzi a gépjárműveket péntek és vasárnap között.

Az akció része az európai szintű, összehangolt közúti ellenőrzésnek. A háromnapos kampány célja az ittas vagy bódult állapotban lévő járművezetők kiszűrése.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld

Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél

Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.

2026. Augusztus 05. 08:00, szerda | Belföld

Hőség - Csaknem 400 helyen volt szabadtéri tűz a hőségriadó kihirdetése óta

Országszerte csaknem 400 szabadtéri tűzhöz vonultak ki a tűzoltók a legutóbbi hőségriadó kihirdetése, vagyis július 30. óta