Hírek
2018. December 25. 18:21, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Három autó ütközött Nyíregyháza mellett - tízen megsérültek

Három autó ütközött össze kedd délután a 4-es főút Nyíregyháza és Nyírpazony közötti szakaszán, tízen megsérültek, az utat teljes szélességében lezárták.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közlése szerint egy embert feszítővágókkal szabadítottak ki a roncsokból a nyíregyházi hivatásos tűzoltók, majd átadták a mentőknek.
A rendőrség honlapján olvasható tájékoztatás szerint tízen sérültek meg az eddig tisztázatlan okból bekövetkezett balesetben. A főutat a helyszínelés idejére lezárták, kerülni a 41-es, illetve a 403-as úton lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 07:35, szerda | Belföld
Jelentősen csökkent az ipari termelés
2025 augusztusában az ipari termelés volumene 7,3, munkanaphatástól megtisztítva 4,6 százalékkal elmaradt az egy évvel korábbitól - erősítette meg kedden kiadott második becslésében a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Október 15. 07:34, szerda | Belföld
Továbbra is zuhanőrepülésben az építőipar
2025 augusztusában az építőipari termelés volumene a nyers adatok szerint 15,2, a munkanaptényezővel kiigazított adatok alapján 13,6 százalékkal alacsonyabb volt, mint egy évvel korábban - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (K
2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld
Startra készek a turisztikai hitelek
5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.