Hírek
2011. Október 04. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Harcképtelenné vált a válogatott védő
Lábtörése miatt három hónapig biztosan nem léphet pályára Bacary Sagna, az Arsenal labdarúgócsapatának francia válogatott védője.
A 28 esztendős játékos vasárnap, a londoni rivális Tottenham Hotspurrel szemben 2-1-re elveszített bajnoki mérkőzésen sérült meg. Klubja orvosai a találkozó után arról tájékoztatták az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő francia nemzeti csapat irányítóit, hogy Sagna jobb szárkapocscsontja eltört.
A francia szövetség (FFF) bejelentette: az albánok elleni, pénteki és a Bosznia-Hercegovina válogatottjával szembeni, jövő keddi Eb-selejtezőn a Lille jobbhátvédje, Mathieu Debuchy helyettesíti majd Sagnát. Az FFF a közleményében azt is jelezte, hogy az Arsenal játékosának felépülése – a várhatóan még hétfőn sorra kerülő műtétet követően – előreláthatólag három hónapot vesz majd igénybe. (pr)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:06, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb - A magyar válogatott döntetlent játszott Svájccal
A magyar férfi kézilabda-válogatott 29-29-es döntetlent játszott Svájccal az Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, pénteken Malmőben.
2026. Január 24. 08:02, szombat | Sport
Férfi vízilabda Eb - Döntős a magyar válogatott
A magyar válogatott bejutott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság fináléjába: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese a pénteki elődöntőben 15-12-re győzte le a görög csapatot.
2026. Január 23. 07:08, péntek | Sport
Európa-liga - A Panathinaikosz elleni döntetlennel megőrizte veretlenségét az FTC
A Ferencváros hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott csütörtökön a görög Panathinaikosszal a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának hetedik fordulójában, amivel megőrizte helyét a nyolcaddöntőt érő legjobb nyolc között.
2026. Január 21. 07:15, szerda | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ötméteres dráma után elődöntős a magyar válogatott
A magyar válogatott ötméteresekkel 15-14-re legyőzte a címvédő és világbajnok spanyol csapatot a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság középdöntőjének zárófordulójában kedden, ezzel bejutott a legjobb négy közé.
