Hírek
2021. Július 21. 10:53, szerda |
Helyi
Forrás: Nemzeti Adó- és Vámhivatal Bevetési Igazgatósága
Hamis volt a rakomány
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai kétmillió forint értékű hamis ruhát találtak egy személyautóban.
A pénzügyőrök egy román kocsit ellenőriztek az M1-es autópályán. A csomag- és utastér átvizsgálásakor különböző nagyságú, felirat nélküli, fekete zsákokat találtak, amikben különféle márkajelzésű (Adidas, Nike, Tommy Hilfiger, Guess, Puma, Karl Lagerfeld, Calvin Klein, Ralph Lauren) ruházati termékek lapultak. Az előzetes szakértői vélemény szerint valamennyi hamisítvány, amit a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hoztak forgalomba. A pénzügyőrök a kétmillió forint értékű rakományt lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértésének bűntette miatt feljelentés tettek.
A filmek, fotók a NAV Facebook oldalán is megtalálhatók: https://www.facebook.com/NAVprofil/
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 19. 14:00, vasárnap | Életmód
Meteorológia: a pénteki volt az év eddigi legmelegebb napja
Pénteken volt az év eddigi legmelegebb napja - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 19. 14:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB II - Mezőkövesdi győzelmével nagy lépést tett a feljutás felé a Honvéd
A második helyezett Budapest Honvéd 2-1-re győzött közvetlen riválisa, a negyedik Mezőkövesd vendégeként a labdarúgó NB II 26. fordulójának szombat délutáni nyitómérkőzésén.
