Hírek
2020. Január 18. 09:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó:police.hu
Halálos cserbenhagyásos gázolás történt Salgótarjánban
Elfogták azt az autóst, aki halálra gázolt egy nőt pénteken Salgótarjánban, majd cserbenhagyta - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Dankóné Nagy Éva elmondta: a 34 éves férfi ittasan vezetett, majd a Rákóczi úton elütött egy gyalogost.
Járművével megállás és segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt - tette hozzá.
A rendőrök a sofőrt elfogták, előállították, és gyanúsítottként kihallgatták, majd intézkedtek őrizetbe vételéről.
A rendőrség ittas állapotban elkövetett, halált okozó járművezetés és segítségnyújtás elmulasztása miatt indított eljárást a salgótarjáni férfi ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld
Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P
2026. Május 31. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: szombat hajnaltól ismét járnak a vonatok Veszprém és Ajka között
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Tarr Zoltán: a forrásokat mostantól nem túlárazott presztízsberuházásokra fordítjuk
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Bóna Szabolcs: új fejlesztési lehetőségek nyílhatnak meg a mezőgazdaság és az élelmiszeripar számára
Ismét van lehetőség a fejlődésre és a fejlesztésekre az uniós források megnyitása után - közölte az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán szombaton reggel.
