Hírek
2019. Szeptember 29. 09:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt Bakonyjákónál - Gyerekeket szállító kisbusz és kocsi ütközött
Gyerekeket szállító kisbusz és személykocsi ütközött a 83-as főúton Bakonyjákónál szombat délután, a balesetben egy nő meghalt, többen megsérültek
- közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel. Kucsera Katalin elmondta: a baleset a 83-as főút 10-es kilométerszelvényében történt 17 óra után. Az ütközésben a személykocsit vezető 27 éves nő a helyszínen életét vesztette, két utasa megsérült - tette hozzá.
A kisbuszban a sofőr és nyolc gyerek utazott, a mentők minden gyereket kórházba vittek - közölte a szóvivő.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője szombat este az MTI-vel közölte: a személygépkocsi utasai közül egy nőt életveszélyes sérülésekkel mentőhelikopterrel vittek a győri kórházba, egy másik, súlyosan sérült nőt mentőautóval az ajkai kórházba vittek.
A nyolc gyereket zúzódásaik miatt a mentők szintén az ajkai kórházba vitték - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.
2026. Január 07. 07:50, szerda | Belföld
Havazás - Meteorológia: keleten várható jelentős havazás
Szerdán keleten várható jelentős havazás, csütörtök reggelig további 10-20 centiméter friss hó várható, ezért a HungaroMet Zrt. szerdára több keleti vármegyére másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki.
2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld
NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe
Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.
