Hírek
2018. Szeptember 06. 19:07, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Háborús bűnök miatt körözött férfit fogtak el Röszkén
Háborús bűnök miatt körözött szerb férfit fogtak el a rendőrök a röszkei autópálya-határátkelőhelyen csütörtökre virradóra - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, az 55 éves szerb állampolgár egy autóbusz utasaként csütörtökre virradóra jelentkezett kilépésre a határátkelőhelyen. Az adattári ellenőrzése során a magyar rendőrök megállapították, hogy a férfit háborús bűnökért az Interpol keresi.
A férfit a Csongrád megyei rendőrök őrizetbe vették, és értesítették a körözést elrendelő hatóságot - tudatta a százados.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.
