Hírek
2021. Május 15. 08:07, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Gyilkosság történt Esztergomban
A rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki azt a 24 éves férfit, aki a gyanú szerint végzett áldozatával.
A rendőrségre 2021. május 14-én 18 óra 37 perckor érkezett a bejelentés, miszerint Esztergom külterületén egy vízelvezető árokban női holttestet találtak. Az elsődleges orvosszakértői vélemény alapján a 68 éves szlovák nő bűncselekmény áldozata lett. A helyszínre érkező járőrök azonnal megkezdték az elkövető felkutatását, akit rövid időn belül azonosítottak és 19 óra 40 perckor Esztergomban, az Aradi Vértanúk terén elfogtak.
A 24 éves szlovák férfit a rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként kihallgatták. Ellene emberölés bűntett elkövetése miatt indult büntetőeljárás - közölte a rendőrség.
A rendőrség H. Lórántot őrizetbe vette, és előterjesztést tett letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.
