Hírek
2017. Május 27. 09:02, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Gyerekeket szállító busz ütközött kamionnal Budapesten
Kamionnal ütközött egy általános iskolás gyerekeket szállító autóbusz Budapest XVI. kerületében pénteken, három gyerek könnyebben megsérült - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Az autóbusz Gödöllő irányából haladt a Szabadföld úton, amikor az M0-s autópálya felhajtója előtt összeütközött a vele párhuzamosan haladó kamionnal. A balesetben megsérült három gyereket a mentők kórházba vitték – ismertették.
A környéken helyreállt a forgalom; a baleset miatt korábban csak egy-egy sávon közlekedhettek az arra járók, és torlódás alakult ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 08:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: rendkívüli forrásokat kapnak a kórházak a klímaberendezések javítására
2026. Június 11. 07:27, csütörtök | Belföld
Kapitány István: júniusban 500 milliárd forintos keretben megnyílnak az energetikai uniós pályázatok
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
