Hírek
2018. Február 15. 13:22, csütörtök |
Helyi
Forrás: Baranyai Antal a sport krónikása
Gyászol Hódmezővásárhely labdarúgó sportja

2018. február 12-én hétfőn délután rövid súlyos betegség után elhunyt Kovács Károly (Koluna).
Sokan ismerték, ismertük, kedveltük, szerettük és tiszteltük.
Családja, rokonai, sportbarátai, ismerősei, tisztelői Kovács Károlytól 2018 február 26-án hétfőn 10.30 órakor vesznek végső búcsút Hódmezővásárhelyen a Kutasi úti Katolikus temetőben
Búcsúzom Kovács Károlytól - Karcsitól, Kolunától, - a rokontól, a baráttól, a sportembertől.
Kovács Károly (Koluna) - remek ember, kiváló sportoló - labdarúgó volt - a Hódmezővásárhelyi VASAS SC, majd a METRIPOND SE-ben hátvédként sok sok csatár dolgát megnehezítette a gólgyártásban.
Aktív sportolói pályafutását követően sem lett hűtlen kedvenc sportjához, játékvezetőként több mint egy évtizedig "fújta a sípot" avagy "lengette a zászlót".
Hét közben mindig vízen volt, hódolt a horgász szenvedélyének.
Hétvégeken pedig a strandon az öregfiúkkal hódolt nemes szenvedélyének.
Nevét beírta társaival Hódmezővásárhely Sportjának ARANYKÖNYVÉBE! Szülővárosának szervezett sportja ez évben 130 éves!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Sport
MOL Magyar Kupa - Hétfőn indul a jegyértékesítés a fináléra
Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Belföld
Agrometeorológia: nagy szükség lenne a májusi esőre
Az Alföldön és a Kisalföldön nagy területen száraz a talaj, ezért rendkívül nehezen kel a vetés; a jövő hét elején ugyan a lehűlés mellett érkezik több-kevesebb csapadék, de területi eloszlása ismét egyenetlennek ígérkezik
2025. Május 02. 09:49, péntek | Belföld
Idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat
Gyarapodott a hazai kutyabarát strandok száma: tíz éve csak 8, idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat, ami jól mutatja a kutyabarát helyek iránti igény jelentős növekedését